top of page

Громадська організація “АЙТІ КОР” заснована у 2023 році завдяки спільній ідеї учасників створити більше сприятливих умов для розвитку IT-галузі всередині нашої країни.

Мета діяльності  ГО “АЙТІ КОР”  полягає у наданні якісних можливостей для навчання, здобутті практичних навичок та працевлаштуванні громадян в динамічному світі інформаційних технологій.

 

Ми організовуємо онлайн-курси, олімпіади, прагнемо залучити якомога більше молоді до справжніх IT-проєктів, хочемо сприяти особистісному та професійному зростанню, надаємо підтримку під час працевлаштування.Ми реалізуємо навчальні проєкти, залучаючи до них як викладачів вищих навчальних закладів, так і фахівців IT-компаній.

 

Прагнемо до створення локальних та регіональних IT-хабів для проведення майстер-класів, практичних занять, конференцій та круглих столів. Попри широкомасштабне вторгнення, ми хочемо повернути дітям впевненість у завтрашньому дні, а молоді — можливості для отримання конкурентоспроможних професій у сфері інформаційних технологій.

 

IT ОСВІТА від ГО “АЙТІ КОР” 

МИ СТВОРЕНІ ЗАРАДИ ЗБЕРЕЖЕННЯ IT-ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНИ, ЙОГО РОЗВИТКУ ТА ПРИМНОЖЕННЯ

Depositphotos_218511252_XL-depositphotos
bottom of page